Вівторок, 27 Вересня

Наступного року у Львові планують почати будувати притулок для тварин

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові обов’язково збудують притулок для тварин за відкоригованим проектом. Водночас міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що в місті працює найкращий в Україні центр адопції при ЛКП «Лев», який також опікується безпритульними тваринами.

«У Львові прекрасно функціонує ЛКП „Лев“, яке має місця для бездомних котиків та песиків. Притулок для тварин, який планувався, мав би вартувати фантастичних грошей. Сьогодні такий побудувати в принципі нереально. Тому ми зараз переглядаємо цей проект, максимального його оптимізуємо і, думаю, наступного року почнемо будувати. Коронавірус вніс свої дуже серйозні корективи. На щастя ЛКП „Лев“ дуже добре працює, адже у Львові дуже люблять тварин і опікуються ними», — наголосив під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM» Андрій Садовий.

Нагадаємо, оновлений проект такого притулку передбачитиме сучасну ветеринарну клініку з грумінг-салоном та перетримкою тварин, тренувально-вигульний майданчик для собак, центр кремації тварин, а також центр адопції та продовженої перетримки безпритульних тварин.

Share.