Понеділок, 11 Грудня

“Нас чекає непроста зима”: Садовий розповів, як Львів готується до опалювального сезону

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Мер Львова розповів, як у Львові готуються до непростої зими.

Мер Львова Андрій Садовий на своїй фейсбук-сторінці опублікував відео, де розповів, як місто готуватиметься до нового опалювального сезону, пише 032.ua.

За його словами, зараз у Львові напрацьовують спеціальну стратегію відбудовоздатності громади. Мова йде про план, у якому будуть детально описані дії у випадку різних непередбачуваних ситуацій, які може спричинити російська армія.

“Ймовірно, нас чекає непроста зима. Це логічно – не може бути нічого просто у країні, яка воює за свою незалежність. Але маємо бути готовими до всього. Саме тому ми у Львові напрацювали стратегію відбудовоздатності громади. Це план дій на випадок різних надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути внаслідок атак ворога. Частина цього плану є закритою і вже реалізовується”, – написав у дописі Андрій Садовий.

Посадовець наголосив, що цьогоріч вже провели усі відповідні гідравлічні випробування і усі системи повністю готові. Однак у Львові можливі різні аномальні ситуації.

“Чи можливі різні аноматні ситуації у нас, тут, у Львові? Я думаю, так”, – наголосив мер Львова.

Також він додав, що для “Львівводоканалу” вибудували альтернативну систему подачі електроенергії і всі насосні станції працювали у той момент, коли рашисти вдарили по трьох підстанція на Львівщині.

Андрій Садовий також дав декілька порад для мешканців Львова та області. За його словами, сьогодні Львів закуповує “буржуйки”, адже це єдине, що може лишитися, якщо усе не працює.

“Що треба мати? Ще ніхто дрова не відміняв. Вони завжди рятують в складний час. Теж саме вугілля… Ми повинні бути готові. Ми повинні мати запас усього, що потрібно мати у першу чергу”, – додає міський голова.

Детально про те, як Львів готується до зими дивіться у відео нижче.