Вівторок, 21 Вересня

Народний рух України підтримав Петра Порошенка

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Політична патрія «Народний рух України» прийняла рішення підтримати кандидата у президенти Петра Порошенка. Відповідне рішення прийняли 13 квітня.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Львівської міської організації політсили Ігор Мартинюк, передає Львівський портал.

Він зазначив, що багато українців чекали на те, що Народний рух висловить свою позицію щодо кандидата на пост президента. Таке рішення, за словами Мартинюка, для партії було непростим.

«Сьогодні Центральний провід Народного руху України прийняв виважене та непросте рішення про підтримку кандидата в Президенти України Петра Порошенка… Маємо надію, що і в цей складний для нашої держави час Ви прислухаєтесь до нашої думки, – голосу організації В’ячеслава Чорновола, Михайла Бойчишина, Василя Кіндрацького, Тараса Дороша, Василя Розлуцького, Володимира Горбового, Бориса Золотника, Василя Губаля і тисячі Героїв та патріотів України», – написав Ігор Мартинюк.

1

2

Нагадаємо, другий тур президентських виборів відбудеться 21 квітня. Главу держави українці обиратимуть з-поміж двох кандидатів – Петра Порошенка та Володимира Зеленського.

Share.