П’ятниця, 23 Квітня

Нардеп Микола Галушко від “Слуги народу” заявив про вихід з партії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Нардеп Микола Галушко звернувся до президента Володимира Зеленського з публічною заявою про вихід із політичної партії «Слуга народу». Причиною такого рішення Галушко назвав «продаж» партією місць у своєму списку на місцевих виборах.

Відповідне відеозвернення нардеп опублікував на своїй сторінці у Фейсбук 26 вересня, пише ZAXID.NET.

«Володимире Олександровичу (Зеленський – ред.), в 2019 році я разом з вами йшов на вибори. Після обрання вас президентом я йшов разом із вами на вибори до Верховної Ради. Весь цей шлях пройшла зі мною команда однодумців, яка працювала за ідею, за зміну ставлення влади до людей. Минуло два роки, але, на жаль, нічого не змінилося», – сказав Галушко.

Він додав, що при недавньому розподілі на райони, «виключно з політичним підходом, кулуарна політична гра керівництва «Слуги народу» ледь не знищила мій рідний Броварський район».

«А зараз на місцевих виборах всі місця в списках від партії «Слуга народу» були продані. І заклик йти на вибори боротися з корупціонерами і старими елітами, на жаль, просто слова. Для цього достатньо відкрити список кандидатів від партії «Слуга народу» в моєму окрузі. В таких політичних виборах ні я, ні моя команда брати участь не буде. Тому я, Галушко Микола Леонідович, офіційно заявляю про вихід з партії «Слуга народу», – наголосив він.

Галушко у 2019 році виграв вибори депутата Верховної Ради у 97-му окрузі (центр – Бровари Київської області). Є членом парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності. За парламентську каденцію Галушко жодного разу не виступив ні із трибуни, ні з місця.

Звернення народного депутата України

Звернення до Президента України! Про свавілля в керівництві партії Слуга Народу.

Gepostet von Народний депутат України – Галушко Микола Леонідович – Округ 97 am Samstag, 26. September 2020

Share.