“Нафтогаз” підвищив ціну на газ для населення у вересні відразу на 45%

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

“Нафтогаз України” встановив ціну на газ для населення у вересні на рівні 4,7 грн за куб.м, що на 45,2% вище, ніж місяцем раніше.

Як сказано в повідомленні прес-служби компанії, ціна вказана з ПДВ, але без урахування вартості розподілу (доставки) газу в рамках тарифу «місячний», повідомляє УНІАН.

“Ті, хто купують газ за тарифом “місячний”, тепер знатимуть вартість 1 куб.м блакитного палива до того, як почнуть його споживати. У вересні вона складе – 4,7 грн за куб.м з ПДВ (без вартості розподілу)», – йдеться у повідомленні.

При цьому для споживачів тарифу “річний” компанія має намір підвищити ціну в другій половині вересня. Перші два тижні вересня літню ціну можна зафіксувати на рівні 4,73 грн за куб.м з ПДВ (без вартості розподілу). А з 16 по 30 вересня ціна тарифу буде 5,24 грн за куб. м.

У “Нафтогазі” нагадали, що цей тариф передбачає, що клієнт протягом 12 місяців буде платити за газ рівними частинами.

“При підключенні цього тарифу не потрібно робити ніяких передоплат і є можливість точно знати, скільки потрібно буде платити за газ на місяць», – пояснила прес-служба.

Згідно з інформацією на сайті, скористатися тарифом “річний «можуть тільки клієнти газопостачальної компанії» Нафтогаз України”, які уклали договір.

Share.