Середа, 29 Листопада

На вулиці Пасічній на пішохідних переходах облаштували 9 острівців безпеки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На вулиці Пасічній у Львові облаштували 6 нових острівців безпеки. Ще три там були облаштовані в попередні роки. Про це повідомляє Lviv1256.com з посиланням на громадську організацію “Зручне місто”.

Встановлено їх на небезпечних відрізках для запобігання ДТП на пішохідних переходах.

“Вулиця Пасічна у Львові – це буквально дорога смерті. Саме на ній відбувалася і, на жаль, продовжує відбуватись найбільша кількість смертельних ДТП та ДТП з важкими травмами.

На більшій протяжності вулиці рівне дорожнє покриття, що сприяє високій швидкості. Менше 50 км/год тут їдуть хіба автобуси та велосипедисти.

Минулого року на перехресті з вул. Лисинецькою встановили світлофор після чергового смертельного ДТП. Цього року зробили шість острівців безпеки”, – ідеться на сторінці організації.

Фото: ГО “Зручне місто”

Фото: ГО “Зручне місто”

Згідно інформації Міністерства розвитку громад та територій України, облаштування острівців безпеки дозволяє знизити аварійність на дорогах на 70%.

Показовим містом в облаштуванні острівців безпеки є Вінниця, де завдяки встановленню цих засобів безпеки аварійність на ділянках доріг знизилася саме на 70%. У місті вже облаштовано понад 15 нерегульованих переходів з острівцями безпеки.

Такі острівці значно підвищують безпеку на дорозі, особливо там, де немає світлофора або регулювальника. Пішохід може зручно перетнути першу частину переходу, перечекати безпечно на острівці та продовжити рух.

«Статистика підтверджує, що ми прийняли правильне рішення стосовно обов’язкового облаштування острівців безпеки на переходах без світлофорів. Це дійсно працює. Завдання органів місцевої влади пришвидшити цей процес та забезпечити організацію більш безпечного та комфортного для пішоходів перетину дороги у потенційно небезпечних місцях у своїх населених пунктах», – зазначив раніше колишній заступник Міністра Лев Парцхаладз.