На вулиці Княгині Ольги збудують велодоріжку та відремонтують тротуари за 21 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Велосипедну доріжку, протяжністю 2,48 км, від вул. Наукової, вздовж вул. Княгині Ольги, до вул. Академіка Сахарова, збудують за 21 млн грн. 18 вересня департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради уклав відповідну угоду із ТОВ «Трансбудторг». Про це мовить Zaxid.net.

Будівництво велодоріжки почнеться на початку жовтня від пішохідного переходу на вул. Науковій поблизу із поворотом на вул. Княгині Ольги і до вул. Академіка Сахарова. Велодоріжка у межах тротуарів матиме ширину від 1,5 до 2,5 м. У межах проекту буде відремонтовано 16,73 тис. м2 тротуарів. Навпроти «Аквапарку» на вул. Княгині Ольги мають влаштувати 42 паркомісця, повідомили ZAXID.NET у департаменті ЖКГ Львівської міськради.

Проект будівництва велодоріжки на вул. Княгині Ольги © Zaxid.net

Проект будівництва велодоріжки на вул. Княгині Ольги в районі кільця © Zaxid.net

Велодоріжка з’єднає існуючі велодоріжки на вул. Науковій та Володимира Великого, із доріжкою на вул. Коперніка. Раніше директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід називав цю велодоріжку «наймасштабнішим проектом», оскільки вона має стати ланкою загальноміської веломагістралі, яка з’єднає весь Львів.

До кінця 2018 року підрядник виконає роботи на суму 9,8 млн грн. Ще 11,2 млн грн освоять наступного року. Угода укладена до кінця 2019 року. Про це йдеться в інформації системи публічних закупівель Prozorro.

Пропозиція ТОВ «Трансбудторг» не була найдешевшою під час торгів, проте пропозиції інших учасників тендерний комітет відхилив, повідомило антикорупційне видання «Наші гроші. Львів».

Фірма-переможець «Трансбудторг» заснована у травні 2016 року львів’янином Андрієм Гуком та мешканцем міста Калуш (Івано-Франківська область) Віталієм Винником. З початку 2018 року фірма отримала 21 державних замовлень на загальну суму у 43,34 млн грн, враховуючи дану закупівлю.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР