Понеділок, 27 Вересня

На Сихові збудували нову транспортну розв’язку: фото

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові завершили будівництво нової транспортної розв’язки-з’їзду з Сихівського моста на вул. Хуторівку. Відкрити проїзд новою розв’язкою мають у понеділок, 19 червня. Про це пише Zaxid.net.

Як розповів Zaxid.net речник ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль, зараз на з’їзді наносять розмітку і з понеділка, 19 червня, його відкриють для проїзду автомобілів.

Фото Павла Паламарчука для Zaxid.net

«З’їзд зробили в межах будівництва трамвайної колії на Сихів. Основні будівельні роботи завершили ще минулого року, а зараз завершують роботи з благоустрою», – зазначив Олексій Хміль.

Завдяки новій розв’язці, яка матиме дві смуги руху – по одній в кожен бік – автомобілі з Хуторівки потраплятимуть одразу на міст і їхатимуть в центр, не заїжджаючи на Сихів. Натомість з Сихова буде простіше потрапити на вул. Стрийську через Хуторівку.

Схему створено з використанням матеріалів ЛКП «Львівавтодор» та мапи ©OpenStreetMap contributors. Автор схеми Назар Тузяк/Zaxid.net

«Транспортний потік, який їде по Хуторівці, щоб потрапити в центр, мусив їхати до «Шувару», де створював серйозний затор. Після відкриття з’їзду водії виїжджатимуть з Хуторівки на міст і без проблем їхатимуть в центр», – пояснив ZAXID.NET директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

У подальшому через з’їзд планують прокласти нову тролейбусну лінію на Хуторівку. «Ця розв’язка спростить будівництво нової лінії тролейбуса, який повертатиме на з’їзд і далі їхатиме на Хуторівку», – зазначив Береза.

Вартість будівництва з’їзду склала близько 400 тис. євро, отриманих в межах кредиту ЄБРР на будівництво сихівської трамвайної лінії.

Share.