На проспекті Свободи відбулося урочисте проходження з нагоди Дня Героїв

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У неділю, 26 травня, Львів відзначив Свято Героїв. Учасники ходи вшанували пам’ять всіх українців, які пожертвували власним життям у боротьбі за свободу та незалежність України, пише прес-служба міста.

Представники влади міста та області, духовенства, різних середовищ у цей день поклали квіти до пам’ятника Романові Шухевичу, Степану Бандері та іншим борцям за волю України. Святкові Заходи завершилися урочистою ходою на проспекті Свободи та виступом оркестру на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

© city-adm.lviv.ua

© city-adm.lviv.ua

© city-adm.lviv.ua

Відтак, проспектом Свободи урочисто пройшли представники учасників АТО, ветеранських, волонтерських та патріотичних організацій, представники молодіжних громадських організацій та студентської молоді, учні ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, учнівські чоти з числа учнів загальноосвітніх шкіл Львова.

© city-adm.lviv.ua

Також біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбувся виступ оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

© city-adm.lviv.ua

© city-adm.lviv.ua

Нагадаємо, заходи з нагоди Дня Героїв сьогодні розпочалися із покладання квітів до пам’ятника головному командирові УПА генерал-хорунжому Романові Шухевичу на Білогорщі. Звідси стартувала щорічна естафета — пробіг студентів Львівського державного університету фізичної культури. Після цього відбулись покладання квітів, запалення лампадок та екуменічна панахида біля могил Героїв на Личаківському кладовищі (на полі почесних поховань № 67 та № 76). Також відбулися урочисті заходи і біля пам’ятника Степану Бандері.