На проспекті Чорновола висадили 6 тисяч саджанців квітів

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У районах Львова тривають роботи з висадки квітів, облаштування квіткових клумб та композицій. На замовлення Шевченківської районної адміністрації приватне підприємство «Гарденія» засадило квітами роздільну смугу на проспекті Чорновола, від вулиці Г. Хоткевича до вулиці Липинського. Загалом висаджено 6 тис саджанців квітів.

«Сьогодні на замовлення нашої адміністрації ПП «Гарденія» провело роботи з висадки квітів на роздільній смузі пр. Чорновола, від вул. Г. Хоткевича до вул. Липинського, та на вул. Липинського. Загалом було висаджено 6 тис. саджанців квітів. Це 2 тис квіток алісуму і 4 тис квіток бегонії.

Вартість робіт становитиме приблизно 60 тис грн. У цю суму входить як висадка квітів, так і їх догляд протягом року”, — розповів Микола Бегей, начальник відділу комунального господарства Шевченківської РА.

За його словами, також у Шевченківському районі, на пр. Чорновола облаштовано клумбу, на якій висаджено багаторічні рослини — спірей, барбарис та ін.

Ще вже не перший рік, коли тут влаштовують подібні композиції.

А в планах поновлення клумб на вул. Шевченка, 374, та на перехрестях вул. Єрошенка-Клепарівська, вул. Липинського — пр. Чорновола, та пр. Чорновола — вул. Варшавська.

Нагадаємо, у горах на Закарпатті відновлюють ліс. Там висадили вже майже один мільйон молодих саджанців. На Львівщині висаджено ще майже 1,2 млн саджанців.

Share.