Вівторок, 7 Лютого

На Погулянці відкрили відремонтовану сучасну спортивну залу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

29 січня у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відкрили спортивну залу, у якій тривав упродовж двох років капітальний ремонт з повною реконструкцією та заміною підлоги, передає IA ZIK.

Тепер вихованці спортивних секцій ЦТДЮГ, яким упродовж ремонту довелося займатися у найманих залах, повернулися у рідні стіни Погулянки.

© facebook.com/sportviddil.ctdug

«Нова, сучасна і затишна спортивна зала зустріла працівників і вихованців ЦТДЮГ у всій красі. Зала зроблена з любов’ю і вірою у майбутні перемоги вихованців секцій, які тут будуть проводити свої тренувальні будні. Господній дух через Йорданську воду наповнив простір цього оновленого приміщення ЦТДЮГ. В добру путь до нових звершень бажаємо собі і всім однодумцям Погулянки», – сказав під час урочистого відкриття директор ЦТДЮГ Олег Кузик.

Фото: facebook.com/sportviddil.ctdug

Керівник відділу спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи ЦТДЮГ Олександра Єсіпова зазначила, що вихованці спортивних секцій надзвичайно щасливі повернутися у рідні стіни.

ПОГУЛЯНКА В ОНОВЛЕНОМУ СПОРТИВНОМУ ЗАЛІПротягом 2-х вистражданих років чекали вихованці спортивних секцій ЦТДЮГ свого повернення у рідні стіни Погулянки. Через затяжний ремонт з повною реконструкцію і заміною підлоги довелося займатися у найманих залах. Але цього часу вартувало було дочекатись.Новий, сучасний і затишний спортивний зал зустрів сьогодні працівників і вихованців ЦТДЮГ у всій красі. Підрядна організація "СЯН". яку очолює директор Михайло Кріль. а організовує роботи виконроб Іван Полянський, постарались серцем. Зал зроблений з любов'ю і великим переконанням у майбутні перемоги вихованців секцій. котрі тут будуть проводити свої тренувальні будні. Господній дух через Йорданську воду наповнив простір цього оновленого приміщення ЦТДЮГ.В добру путь до нових звершень бажаємо собі і всім однодумцям Погулянки!

Gepostet von Oleg Kuzyk am Dienstag, 29. Januar 2019