Понеділок, 6 Грудня

На площі Ринок запрацював питний фонтанчик

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові завершило встановлення питного фонтанчика на площі Ринок.

Встановлений фонтан є двосекційним і ним можуть користуватися люди з інвалідністю та діти. Вода у ньому відповідає усім нормам та стандартам.

«Роботи з монтажу фонтана разом із відновленням благоустрою території зайняли всього тиждень. Лабораторія Львівводоканалу уже завершила аналізи води — вона відповідає усім нормам та стандартам. Вода до питного фонтанчика потрапляє переважно із підземних джерел наших свердловин поблизу міста Стрий, тому львів’яни та гості міста мають змогу на площі Ринок напитися чистої артезіанської води. Відтепер сотні львів’ян та туристів, які гулятимуть центральною частиною міста, мають цілодобовий доступ до безкоштовної питної води. Особливо корисними питні фонтани стануть для велосипедистів та спортсменів — вони зможуть зупинитися поруч із фонтанчиком та напитися або ж набрати воду у пляшку та продовжити рух.

Наступні питні фонтани заплановано встановити на площі Митній, поруч із Оперним театром, Пороховою вежею та пам’ятником Тарасу Шевченку. Роботи із встановлення питного фонтану на вулиці Підвальній (Порохова Вежа) уже розпочато. Цей фонтан буде трисекційним — львів’яни зможуть налити водички також своїм улюбленцям”, — розповіла Христина Копильчак, речниця ЛМКП «Львіввводоканал».

Загалом місто планує встановити 5 питних фонтанів у центральній частині міста. Вони обійшлися місту у 587 тис грн.

Усі 5 фонтанів виготовлено з нержавіючої сталі і вони є стійкими до вандалізму. Важливо, що львів’яни не контактуватимуть губами з металом фонтанчиків — стійкий потік води дозволить напитися без контакту із краном, що важливо в умовах карантину.

Для того, щоб почала текти вода, необхідно натиснути на кнопку на металевій конструкції фонтана.

 

Share.