Вівторок, 31 Січня

На площі Петрушевича можуть збудувати підземний паркінг

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На площі Петрушевича у Львові планують звести новий торгово-офісний центр, а також облаштувати під сквером двоповерховий підземний паркінг для 300 авто. Окрім того, на площі змінять організацію руху, збудувавши нову дорогу. Про це повідомляє Zaxid.net.

Відповідний детальний план цієї території (ДПТ) розробили архітектори ДП ДІПМ «Містопроект».

Згідно з документацією, підземний паркінг буде збудований під сквером та наземним паркінгом, що зараз розташований на пл. Петрушевича. У підземному паркінгу буде 300 паркомісць, ще 42 буде у наземному паркінгу.

Проектований підземний паркінг та торговий центр на розі

«Заплановано, що підземний паркінг буде частково розташований під сквером, а частово під існуючою парковкою. Це все один паркінг, у якого буде кілька виїздів», – зазначив ZAXID.NET головний архітектор проекту Юрій Столяров.

ДПТ також передбачено демонтаж нежитлових будівель на пл. Петрушевича та облаштування торгового-офісного центру. За словами Юрія Столярова, максимальна висотність цієї будівлі може становити п’ять поверхів.

На місці кіосків можуть звести торгово-офісний центр

У документації також зазначено, що під час реконструкції площі Петрушевича буде передбачено розширення дороги до чотирьох смуг, однак, як уточнив Юрій Столяров, йдеться лише про збільшення смуг на повороті з вул. Шота Руставелі на пл. Петрушевича.

Червоним кольором позначене місце майбутнього торгово-офісного центру, а зеленим межі скверу та парковки, під якими збудують підземний паркінг

За розрахунками розробника ДПТ цієї ділянки, втілити заплановану реконструкцію площі Петрушевича можна протягом 3-7 років.

Варіант облаштування наземних парковок (газонні решітки)

У понеділок, 30 жовтня, у великій сесійній залі Львівської міськраді о 18:00 відбудуться громадські слухання щодо майбутнього будівництва.