На перехресті Варшавська – Чорновола ліквідують смугу та облаштують острівець безпеки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові на перехресті вулиць Варшавська – Чорновола на місці трикутної розмітки облаштовують острівець безпеки.

Олег Шмід у коментарі Tvoemisto.tv розповів, що острівець безпеки тут облаштовують для того, аби забезпечити перехід пішоходів на іншу сторону та проїзд для велосипедів.

Одну зі смуг з вулиці Варшавської ліквідували, тому що правий поворот із лівої смуги є заборонений правилами дорожнього руху, пояснив він.

«Ця смуга зліва на правий поворот є нелегітимною, бо вона суперечить правилам дорожнього руху. Дві смуги руху для правого повороту з другорядної вулиці на нерегульованому перехресті – такого ніде нема», – сказав Олег Шмід.

Фото: Твоє Місто

Фото: Твоє Місто

Фото: Твоє Місто

Фото: Твоє Місто

Він пояснює таке рішення також тим, що вулиця Варшавська має одну смугу руху в напрямку до Чорновола, а роздвоєння є лише на цьому правому повороті на Чорновола.

За словами Шміда, машини по лівій смузі блокують рух на Варшавській, бо їм треба перетнути дві смуги руху, їх не пропускають, і відповідно збирається 4-5 машин, внаслідок чого Варшавська стоїть у заторі.

«Набагато краще однією смугою вільним потоком виїжджати на Чорновола у правий ряд, а потім перелаштовуватися у лівий. Думаю, що машини, що їдуть у лівому ряду за сигналом поворотника набагато частіше пропускатимуть автомобілі в лівий ряд для розвороту по Чорновола, аніж ті, які чекають для виїзду з лівої смуги», – пояснив він.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР