Вівторок, 28 Листопада

На перехресті Стрийської – Наукової пропонують тимчасово облаштувати кільцевий рух

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На перехресті вулиць Стрийської – Наукової пропонують тимчасово облаштувати кільцевий рух. Це пов’язано з аварійними та плановими відключеннями світла у Львові, через які там не працюють світлофори, пише Твоє Місто.

На місце іноді виїжджають патрульні, аби регулювати рух.

Як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, на перехресті можуть тимчасовими засобами дорожнього руху на певний період облаштувати кільце. Наразі лише аналізують усі переваги та недоліки потенційних змін на перехресті, а потім вирішуватимуть, наскільки це доцільно.

«Ми виїжджали з Ігорем Зінкевичем (голова комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності ЛМР – ред.) на місце. Є його пропозиція, щоби тимчасовими засобами дорожнього руху спробувати організувати кільцевий рух у разі відключень світла, оскільки проводити реконструкцію – дорого, і фінансування не буде. Зараз ми будемо розробляти ескіз та хочемо дізнатися думку людей, водіїв», – каже він.

Для таких змін, за його словами, ще потрібно з’ясувати, як кільцем зможуть рухатися тролейбуси, чи не буде додаткових ризиків для створення дорожньо-транспортних пригод тощо.

«Із одного боку на потенційне кільце в’їжджають авто з чотирьох смуг руху, як-от з вул. Стрийської, із іншого – з двох смуг, тому це треба буде збалансувати. Потрібно також проаналізувати, яким буде пішохідний рух, тобто є багато моментів, які ми маємо пропрацювати перед тим, як запускати це в роботу», – додає він.