Четвер, 29 Вересня

На оновленій кухні з технікою Franke ™ готувати легко і приємно

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На оновленій кухні з технікою Franke ™ готувати легко і приємно

Компанія з виготовлення кухонного обладнання Franke – це лідер на ринку техніки. Бренд Франке має багату історію, що почалась більше 100 років тому. За цей час швейцарська компанія активно вдосконалювалась та розвивалась, здобуваючи визнання. Доказом наполегливої праці можуть бути численні премії та нагороди, які щорічно компанія Франке додає у свій актив. Найкращою оцінкою роботи компанії Franke-partner є довіра клієнтів з усього світу. Клієнти з України мають можливість користуватись усіма перевагами побутової техніки компанії вже більше десяти років.

Головною умовою для створення ідеальної страви є любов до того, що ти робиш. Якщо ви теж так вважаєте, то у нас є гарна новина. По справжньому полюбити всі процеси, що відбуваються на кухні, вам допоможе оновлена техніка для кухні від компанії Франке. З цим кухонним обладнанням ви зможете зробити час, проведений на кухні, справжнім задоволенням. Франке – це про турботу і натхнення. Процеси приготування стануть легкими, і ви будете отримувати лише позитивні емоції. З побутовою технікою від Франке у вас не буде обмежень, ви зможете готувати, використовуючи будь-які технології і методи, і відкривати всю палітру смаків продуктів. Жоден рецепт тепер не буде складним.

Окрім високої функціональності та якості всіх матеріалів, з яких виготовлена техніка, ви отримаєте вдалі дизайнерські рішення на будь-який смак.

Купити техніку від Франке Партнер можна в інтернет-магазині https://franke-partner.com.ua/ua, а також у офлайн-магазинах у Києві за адресами: вул. Вадима Гетьмана, 6 у ТРЦ Cosmopolite або вул. Княжий затон, 14В. Мийки, витяжки, змішувачі, посудомийні машини, варильні поверхні, системи сортування сміття, індукційні поверхні, духовки та мікрохвильові печі – усе це складає асортимент компанії FRANKE. До слова, саме Франке є найкращим та найпродуктивнішим виробником кухонних мийок. Їх перелік у Franke-partner – найбільший у світі. Побутова техніка від швейцарської компанії наразі виготовляється на 72 заводах та концернах, що розташовані на різних континентах. Незважаючи на це, Франке контролює якість на всіх рівнях та на всіх локаціях, тому результат завжди ідеальний.

Share.