Четвер, 30 Березня

На модернізований тролейбус Škoda нанесено ліврею

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На модернізований тролейбус Škoda нанесено лівреєю, яка перемогла в конкурсі на оформлення зовнішнього вигляду громадського транспорту, передає прес-служба міста.

Недавно було презентовано нанесену тестову ліврею на трамвай «Електрон». Далі у ЛКП «Львівелектротранс» очікують на пропозиції чи зауваження від громадськості для формування остаточного варіанту лівреї та затвердження її рішенням виконавчого комітету.

© Олександр Мазуренко / ЛМР

Опісля ліврею буде нанесено на весь новий громадський транспорт Львова. Зокрема нові 50 тролейбусів, які місто придбає в концерну «Електрон», мали б бути вже з нанесеною лівреєю.

© city-adm.lviv.ua

«Нещодавно завершився конкурс щодо оформлення зовнішнього вигляду громадського транспорту Львова. У конкурсі взяли участь 4 учасники. Оголосивши цей конкурс, ми не просто хотіли зробити ліврею — а напрацювати, свого роду, знак якості для транспорту. Відповідно, ліврею не будемо наносити на стару техніку. Можливо лише на техніку після капітального ремонту. Натомість весь новий рухомий склад буде замовлятися у міській лівреї», — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

© city-adm.lviv.ua

За словами Івана Бондара, начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс», нанесення лівреї на трамвай «Електрон» (якісний матеріал, німецька плівка) коштувало близько 17 тис. грн. Нанесення лівреї на тролейбус дещо дешевше.

«Можливо цей тестовий варіант лівреї ми будемо ще доопрацювати. Ми вислухаємо усі зауваження і пропозицій, врахуємо думку громадськості і запропонуємо остаточний варіант, який має бути затверджений рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради. Після затвердження ліврея буде прописана в паспорті зовнішнього вигляду 50 нових тролейбусів, які місто придбає у концерну «Електрон», — доповнив Іван Бондар.

Нагадаємо, автором лівреї, яка перемогла в конкурсі, є Костянтин Череповський.