На місці колишнього клубу Picasso буде молодіжний центр

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На місці колишнього найстарішого у Львові нічного клубу Picasso, який закрили після 23 років роботи, облаштують й відкриють молодіжний центр. Окрім нього планують відкрили ще 4 центри для молоді. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

«Ми раніше відкрили міський молодіжний центр на вул. Чайковського і тоді анонсували те, що будемо його мережувати. На першій стадії плануємо відкрити ще п’ять центрів, у деяких з них зараз триває ремонт», – каже він.

Вхід в колишній клуб Picasso

Приміром, Lviv open lab на пр. Червоної Калини, 58 фокусуватиметься на питанні інноваційної освіти. «Арлекіно» на Городоцькій, 285 займатиметься розвитком україномовного ютюбу. Molodvizh Center.Lviv на вул. Словацького – розвитком соціальних ліфтів, мережванням та інтеграцією. Зараз працюють над вивільненням цього приміщення.

У новобудові на вул. Китайській, 6 уже передбачили приміщення під молодіжний центр. Планують, що там будуть займатися питанням працевлаштування молоді. І на місці клубу Picasso, що на Зеленій, 88, у комунальному приміщенні буде осередок розвитку молодіжного культурного дозвілля.

«Ми разом з тими людьми, який творили клуб, плануємо облаштувати там центр. Зважаючи на інфраструктуру, це буде центр розвитку культурного дозвілля», – додає він.

Частково кошти на молодіжні центри виділили з міського бюджету Львова, окрім цього, будуть шукати партнерів, з якими реалізовуватимуть ідею.

Нагадаємо, 25 січня відкрили МолоДвіжЦентр по вул. Чайковського, 31. Цей центр став новим осередком для молоді Львова, для її розвитку та розвитку міста. Він має 360 кв. м та став одним з найбільших таких в Україні. Тут працює кухня, гардероб, великий зал для нарад, івентів, кімнати для воркшопів, офіс, санвузли і технічні приміщення.

МолоДвіжЦентр — це міські молодіжні дослідження, які передусім підказують нам куди і як рухатись. Це є місцем для розвитку нових, креативних ідей. Місце створення шаленства, місце народження нових знайомств та потужних проектів.

Share.