Понеділок, 27 Червня

На маршруті №10 почали курсувати великі автобуси

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 запустило 8 березня нові 12-метрові автобуси №10, які курсують від ТРЦ King Cross Leopolis до Залізничного вокзалу.

Вони курсують курсуватимуть відповідно до паспорта маршруту. На маршруті курсують 10 автобусів у будні та 8 у вихідні.

Маршрут №10 проходить через вулиці Стрийську, Наукову, Кульпарківську, Городоцьку та сполучає два вокзали – залізничний і автовокзал.

Нагадаємо, що великогабаритні автобуси курсують за маршрутами №1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 8а, 9, 16, 29, 45, 46, 47а. Найближчим часом великі автобуси МАЗ та «Електрон» планують запустити на маршрут №18.

До слова, із 5 березня ЛКП «Львівелектротранс» запускає експериментальний трамвайний маршрут, що курсуватиме від Залізничного вокзалу до вулиці Вернадського, а 7 березня від Академії Мистецтв до вулиці Миколайчука через Підзамче запустили трамвай №5. На маршруті працює 5 вагонів.

Недавно концерн «Електрон» став переможцем міжнародного тендеру, проведеного згідно процедур Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на виготовлення 50 тролейбусів для Львова. Перші мають надійти за півроку після першого авансу, решта – впродовж 44 тижнів.

У планах міста – закупівля ще 100 нових автобусів, 10 трамваїв. Також тривають переговори щодо закупівлі електробусів.

Share.