Субота, 25 Вересня

На Личаківській демонтували частину делінеаторів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Гумові делінеатори на перехресті вул. Личаківська — вул. Пасічна частково демонтували. Вони заважали проїзду великогабаритного транспорту.

«Делініатори встановлюються в місцях порушень ПДР. На Личаківській їх поставили для того, щоб не перетинали суцільну смугу: автомобілі з правої смуги перелаштовувались в центральну, щоб їхати в напрямку Винник. Це створювало небезпеку і проблему для тих, хто їхав у центральній смузі. Тому мешканці ініціювали встановлення делініаторів і подали цю пропозицію на комісію з безпеки дорожнього руху. Після того, як їх встановили, побачили, що є питання. Проблема була в тому, що у проекті реконструкції Личаківської проектант заклав занадто вузьку смугу в місці повороту, і 12-метровий автобус не може повернути, не виїжджаючи за межі цієї смуги. А проектант розміщення стовпців на суцільній смузі не перевірив, чи буде можливість автобусу здійснювати поворот. Тому в перший день після встановлення ми побачили проблему, на місце виїхали фахівці і забрали декілька стовпців, щоб автобуси могли повертати», — пояснив Андрій Білий.

Сьогодні цю ділянку оглянув міський голова Львова Андрій Садовий.

Також на місці опрацювали питання облаштування зупинки громадського транспорту біля храму Покрови на вулиці Личаківській.

«Є пропозиція облаштувати дашок і лавочку», — наголосив Андрій Садовий, мер Львова.

фото: Роман Балук

Зазначимо, проектант не врахував габарити, необхідні для повороту великих 12-метрових автобусів та іншого габаритного транспорту.

Відтак керівник управління транспорту міськради Львова Орест Олеськів запропонував створення «чорного списку» проектантів.  Він винесе це питання на розгляд комісії з безпеки дорожнього руху.

«На наступному засіданні КБДР я ініціюю створення чорного списку проєктантів, які недобросовісно виконують свою роботу і не аналізують дорожню ситуацію, щоб заборонити їм виконувати будь які проєкти для Львова», – написав Орест Олеськів у Фейсбуці.

Share.