На львівській кільцевій дорозі облаштовують додаткову смугу

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп на ділянці кільцевої дороги міста Львова між населеними пунктами Зубра та Пасіки Зубрицькі почали облаштовувати додаткову смугу руху.

Про це повідомили в Укравтодорі та Службі автомобільних доріг.

Стартували роботи з облаштування додаткової смуги руху на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп на ділянці об’їзної дороги міста Львова між населеними пунктами Зубра та Пасіки Зубрицькі.

Фото Служба автомобільних доріг у Львівській області

Фото Служба автомобільних доріг у Львівській області

Фото Служба автомобільних доріг у Львівській області

Фото Служба автомобільних доріг у Львівській області

Фото Служба автомобільних доріг у Львівській області

«Як відомо, кільцева дорога Львова – це одна з найбільш завантажених автомобільних доріг Львівщини. Адже нею щодоби курсує близько 30 тисяч автомобілів. Крім цього, значну частину транспортного потоку складає вантажний транспорт, який суттєво впливає на швидкість руху.

Відповідно, на зазначеній ділянці дороги затори є постійним явищем. Вирішити цю проблему можна шляхом розширення кільцевої дороги Львова, над чим ми уже активно працюємо» – зазначив Олег Береза, керівник Служба автомобільних доріг у Львівській області.

На ділянці виконання ремонтних робіт вже провели роботи з демонтажу бар’єрного огородження та опор освітлення, а також нарощування водовідвідних труб. Наразі виконуються земляні роботи для відсипки дорожнього одягу.

Новозбудована додаткова смуга буде довжиною понад 2 км та шириною 3,75 м.

🛣В рамках Програми «Велике будівництво» розширюємо кільцеву дорогу Львова

🛣В рамках Програми «Велике будівництво» розширюємо кільцеву дорогу Львова🔥Стартували роботи з влаштування додаткової смуги руху на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп на ділянці об’їзної дороги міста Львова між населеними пунктами Зубра та Пасіки Зубрицькі.◾«Як відомо, кільцева дорога Львова – це одна з найбільш завантажених автомобільних доріг Львівщини. Адже нею щодоби курсує близько 30 тисяч автомобілів. Крім цього, значну частину транспортного потоку складає вантажний транспорт, який суттєво впливає на швидкість руху. Відповідно, на зазначеній ділянці дороги затори є постійним явищем. Вирішити цю проблему можна шляхом розширення кільцевої дороги Львова, над чим ми уже активно працюємо» – зазначив Олег Береза, керівник Служба автомобільних доріг у Львівській області.🚜На ділянці виконання ремонтних робіт вже провели роботи з демонтажу бар’єрного огородження та опор освітлення, а також нарощування водовідвідних труб. Наразі виконуємо земляні роботи для відсипки дорожнього одягу.Новозбудована додаткова смуга буде довжиною понад 2 км та шириною 3,75 м.👷Підрядник: Онур Конструкціон Інтернешнл.

Gepostet von Укравтодор am Donnerstag, 23. Juli 2020

Підрядником є Онур Конструкціон Інтернешнл.

Share.