На Львівщині завершують ремонт дороги Східниця – Пісочна

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Дорожники завершують ремонт дороги T-1402 Східниця – Пісочна, довжиною 52, 5 кілометрів. Про це повідомили в ЛОДА.

Дорогу розпочали ремонтувати у 2017 році. Тоді відремонтували 20,6 км у вирівнюючому шарі та 13,3 км у верхньому шарі асфальтобетонного покриття. Через нестачу фінансування роботи призупинили. За останній же рік на цю дорогу виділили 280 млн грн.

«Дорогу ремонтують на двох ділянках – Дрогобич – с. Пісочна та смт. Східниця – м. Борислав. На першій ділянці роботи практично завершили. Дорожники проклали конструктивні шари асфальтобетонного покриття з попереднім укріпленням основи, нанесли розмітку та встановили сучасні дорожні знаки маршрутного орієнтування, меж населених пунктів за європейським зразком», – каже заступник голови ЛОДА Юрій Бучко.

Друзі, погляньте, яка неймовірно красива тепер у нас дорога T – 14 – 02 Східниця – Пісочна. 😍 Відео знято на ділянці перевалу між Бориславом та Східницею. Репост вітається. ↩️👍#Велике_будівництво

Gepostet von Олег Береза am Dienstag, 8. September 2020

На ділянці Східниця – Борислав влаштували нижній та верхній шари покриття. Наразі завершують водовідведення, наносять розмітку та встановлюють дорожні знаки.

Дорогу ремонтує підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль- Південь».  Повністю відновленим автошляхом зазначеної дороги водії зможуть мандрувати вже через кілька тижнів.

Ця дорога є стратегічно важливою, оскільки веде до низки туристичних об’єктів. Відтак, переконаний, відремонтований автошлях дозволить залучити ще більше туристів в регіон, а це сприятиме економічному, культурному та інвестиційному розвитку Львівщини

Нагадаємо, що біля Трускавця на Львівщині збудують новий відрізок дороги Східниця – Пісочна, що стане новою об’їзною дорогою для курортного міста.

Share.