Понеділок, 14 Червня

На Львівщині у Храмі Святої Трійці виставлять мощі Святого Івана Павла ІІ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

3 жовтня у Храм Святої Трійці, що в селі Нижанковичі Старосамбірського району, привезуть частинку волосся Святого Івана Павла ІІ.

Про це Тvoemisto.tv повідомив настоятель Храму отець Гжегож.

За його словами, у цей день мощі до Храму привезе архієпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький. Біля храму відкриють пам’ятник Івану Павлу ІІ, який звели за кошти польських благодійників.

«У суботу в Храмі Святої Трійці відбудеться кілька знакових подій. Об 11 годині поблизу церкви посвятимо пам’ятник Івану Павлу ІІ, який було звершено завдяки благодійникам з Польщі. Сам пам’ятник буде двометрової висоти, а з п’єдесталом матиме цілих три метри. Далі архиєпископ Мокшицький передасть храму мощі Івана Павла ІІ. Це буде частинка волосся Папи», – каже отець Гжегож.

UA-TRAVELS.LIVEJOURNAL.COM

У Нижанковичах цього дня буде храмовий празник. Сюди з’їдуться багато священників зі Самбірського району. Отець також розповів, що храм Святої Трійці має титул санктуарія (священне місце – ред.) вже більше 10 років, тому він має велике значення для паломників.

«Іван Павло ІІ – є заступником родини. А оскільки в наш храм завжди приїжджало багато паломників з дітьми, вони завжди висловлювали думку, що було б добре, аби тут була часточка Папи. Тому, завезення мощей відбулося з ініціативи самих людей», – каже настоятель.

Мощі помістять у самому храмі поблизу вівтаря. Приклонитися до них може кожен бажаючий.

На прохання самого настоятеля Храму Святої Трійці, отця Гжегожа, найкраще приїжджати у суботу. У будні дні храм закритий. А в неділю Службу Божу зазвичай відправляють по обіді. Перед поїздкою бажано зателефонувати до отця Гжегожа за номером: 096 714 86 04.

Share.