На Львівщині розпочинають зйомку історичного фільму

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Найближчими днями на Львівщин розпочнуть зйомку історичного фільму “Легенда Стрия”, що є частиною реалізації масштабного регіонального проекту “Легенди нашого краю”.

Події фільму переносять нас в історичні часи середини 14 ст. – епоху володаря королівства Руського – Юрія Божою ласкою князя Русі, Галичини та Володимирщини. Часи заснування міста Стрия. Це захоплююча повість про надзвичайну долю сина саксонського лицаря, що опиняється на Галичині, який втратив батька і мати, титул і багатство та не втратив честь і шляхетність.

Його усиновлює місцевий коваль Богдан, вчить наших звичаїв і мови. І це допомагає йому здолати всі випробування, вибороти своє щастя і свою любов. В картині переплелися доблесть і зрада, пристрасть і ненависть, війна і мир, містика і історична достовірність. Ну і звичайно магнолія, яка надає нашому герою сили і впевненості.

Події фільму переносять нас в історичні часи середини 14 ст. Часи заснування міста Стрия. Зйомки триватимуть 2 місяці з 30 липня по 25 вересня 2020 р. Початок зйомок фільму – 29 липня на території фортеці Тустані. Там будуть відзніматись в основному батальні сцени.

Фото: Zysko Serhii

Загалом буде 20 різноманітних локацій і сцен. Зйомки також проходитимуть на території Сколівщини, в м. Стрий, на березі р. Стрий, Славському ОТГ, в м. Моршин, с. Підгірці, с. Розгірче Стрийського району, Олеському замку.

Родзинкою фільма є те, що в головних ролях знімаються відомі діячі мистецтва та культури Стрийщини, Сколівщини та Львівщини.

Режисер фільму – Олександр Король.

Знімає студія «WestArt”. Це буде народний фільм. Для його реалізації ми плануємо збирати як то кажуть з миру по-нитці. Адже бюджет фільма 840 тис. грн.. І першими нам надав допомогу Благодійний фонд «Рідня» виділив- 10 000 тис. грн. Стрийська міська рада і відділ культури (Богдан Бойко) допомогає з транспортом).

Share.