Вівторок, 30 Травня

На Львівщині розпочали реконструкцію дороги за майже 1 млрд гривень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Турецька компанія «Онур конструкціон інтернешнл» розпочала реконструкцію дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка Бузька – Бібрка на ділянці між Жовквою та Кам’янка-Бузькою.

Як уточнили в прес-службі Служби автомобільних доріг Львівщини, йдеться про ділянку протяжністю 25,5 км, яка пролягає через села Блищиводи, Дернівка, Зіболки, Батятичі.

Компанія запропонувала виконати роботи майже за 976 млн грн, що на понад три мільйони менше, ніж пропозиція конкурента – ТОВ «Автомагістраль-Південь», та на майже 32 млн менше за встановлену тендером пропозицію.

Згідно з технічною документацією, на дорозі мають замінити асфальтобетонне покриття, відремонтувати міст через річку Желдець, облаштувати тротуари, острівці безпеки, водовідведення, автобусні зупинки, з’їзди тощо. Дорогу розширять до 8 метрів.

Крім цього, забезпечимо заходи з безпеки дорожнього руху. Реконструйована ділянка відповідатиме параметрам ІІІ категорії (зараз вона IV категорії). Ремонт мають завершити до кінця 2022 року.

Дорога Т-14-25 є найкоротшим шляхом з Жовкви до Кам’янка-Бузької, проте через погану якість дорожнього покриття там водії обирають інші дороги – Н-17 чи Р-15, які долають швидше.

“Автомобільна дорога Т-14-25 стане великим транзитним кільцем навколо Львова. Для цього ми поступово її відновлюємо в рамках реконструкції та капітального ремонту. Ділянка Жовква – Кам’янка-Бузька має важливе соціальне значення для Львівщини, адже вона поєднує між собою не лише два райони: Жовківський та Кам’янка-Бузький, а й дві траси – це М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Н-17 Львів – Радехів – Луцьк. Відремонтована ділянка стане економічно вигідною для багатьох водіїв та дозволить значно зменшити час перебування в дорозі.” – зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.