На Львівщині проводять обшуки близько 30 об’єктів, що належать утікачу Козаку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Державне бюро розслідувань сьогодні, 27 квітня, проводять обшуки 30 об’єктів нерухомості на Львівщині, що належать соратнику Віктора Медведчука, нардепу «Опозиційної платформи – За життя», утікачу Тарасу Козаку. Зокрема, йдеться і про його будинок в Сокільниках біля Львова. Про це Tvoemisto.tv стало відомо із власних джерел.

Прессекретарка територіального управління ДБР, розташованого у Львові, Тетяна Муравель у коментарі Tvoemisto.tv підтвердила інфрмацію про те, що обшуки відбуваються, детальнішу інформацію у ДБР зможуть розповісти по їх завершенні.

Козаку належить низка нерухомості, зокрема і у Львові та неподалік міста. Приміром, двоповерховий маєток, що в Сокільниках – ним володіє з 2014 року. Йдеться про великий будинок, гаражі, прибудинокову територію. На подвір’ї стоїть автомобіль. На цій же вулиці розташований ще один, дуже схожий на попередній за стилем будіництва маєток, він належить ексдружині Козака Руслані. У них є спільний син.

У самому Львові у власності Козака перебувають нежитлові приміщення на вул. Угорській. Це 400 квадратних метрів. А ЖК в центрі міста заселений родиною Козаків – там у них три квартири та чотири паркомісця. Станом на три роки тому квартири в цьому будинку коштували від 140 тисяч доларів. Родина Козака придбала їх тут майже одночасно, у 2017 році.

Додамо, що мама Тараса Козака Софія володіє ресторанчиком «Зустріч» у Львові та компанією, на яку записана частина будівлі, де розташований ресторан. Із 2014 року на неї записаний і будинок та земля в селі Наварія на Львівщині, пів гектара землі в селі Ясениця-Замкова. Вона також має у власності дві квартири в столиці, зокрема в будинку, куди влучила російська ракета. Крім того, мама Козака є співвласницею компанії «Озеро», яка звела комплекс «Наварія-Нова». А брат Тараса Козака Богдан мав справи з братом Медведчука Сергієм. Вони заснували компанію «Укрінвестлімітед»та «Експонент». У Богдана є дві квартири та будинок у Львові, і три квартири в Києві.