Вівторок, 21 Травня

На Львівщині начальника ТЦК, якого викрили на хабарництві, відсторонили

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Нині начальник Яворівського районного територіального центру комплектування і соціальної підтримки Львівської області та виконувачка обов’язків голови військово-лікарської комісії (ВЛК) цього військкомату, яких у січні викрили на хабарництві, відсторонені від посад. Про це йдеться у відповіді Офісу генпрокурора на наш запит.

Там зазначили, що солдат-водій Яворівського районного ТЦК та СП залишився на своїй посаді. Досудове розслідування триває.

За даними слідства, начальник військкомату організував схему одержання від військовозобов’язаного хабаря за документи, які надають йому право безперешкодного виїзду за межі України.

Для цього посадовець залучив свого водія та виконувачку обов’язків голови ВЛК. Водій отримав від військовозобов’язаного 3 тисячі доларів США за подальшу видачу йому документів.

Так, в.о. голови ВЛК вигадала фіктивне захворювання та видала довідку про тимчасову непридатність чоловіка до військової служби.

А вже на підставі цих документів начальник склав і підписав тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, де зазначив про його тимчасову непридатність до військової служби за станом здоров’я.

Начальник військкомату та в.о. голови ВЛК підозрюються за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає ув’язнення від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років з конфіскацією майна.

Правоохоронці кваліфікували дії водія як пособництво у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення. Йому теж оголосили підозру.