На Львівщині завершили реконструкцію траси Львів – Пустомити – Меденичі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На Львівщині завершили реконструкцію дороги Львів – Пустомити – Меденичі, одного з найбільших інфраструктурних об’єктів області. Про це Tvoemisto.tv повідомила речниця Служби автодоріг Львівщини Оксана Богуш.

За її словами, дорожники завершують останні роботи на шляхопроводі у Колодрубах. Офіційне відкриття дороги з президентом планують на 1-2 червня.

Трасу Львів – Пустомити – Меденичі ремонтують у межах інвестиційного проєкту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування Львівської області».

Загальна протяжність відремонтованої траси становить 47,5 км, включно з 11 мостами та одним шляхопроводом. Вартість робіт – 1,1 млрд грн.

Львівщина🇺🇦🇺🇦🇺🇦Автомобільна дорога Т-14-16 #Львів_Пустомити_Меденичі

Gepostet von Служба автомобільних доріг у Львівській області am Montag, 25. Mai 2020

До ремонту дорога була ІІІ категорії. Після реконструкції, коли трасу розширили до 8,5 м, частина траси відповідатиме параметрам ІІ категорії з двома смугами руху.

Капітальний ремонт дороги розпочали у 2016 році у рамках інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області». Загальна протяжність відремонтованої дороги становить 47,5 км. У 2019 році дорожники розпочали капітально ремонтувати останню ділянку цієї дороги від села Велика Горожанка до селища Меденичі.

Упродовж весняних місяців 2020 року відремонтували останні 8,4 км шляху та два мости у с. Колодруби. Роботи виконує ТОВ «Онур конструкціон Інтернешнл».

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР