Неділя, 25 Вересня

На Львівщині відтермінували послаблення карантину у зв’язку із зростанням випадків заражень

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На Львівщині відтермінували послаблення карантину ще на 4 дні до 15 травня. Попередньо планувалось послабити з понеділка, 11 травня. Таке рішення прийняла обласна комісія ТЕБ і НС під час засідання 10 травня у зв’язку із зростанням кількості захворілих на к-вірус, передає Zaxid.net.

Кабінет міністрів прийняв рішення про послаблення карантину в Україні з понеділка, 11 травня. Комісія ТЕБ і НС Львівської області під час засідання 8 травня також прийняла рішення послабити карантин з 11 травня. Проте, через зростання кількості хворих на к-вірусну інфекцію обласна комісія скликала нове засідання 10 травня і прийняла рішення не послаблювати карантин до 15 травня.

«Ті всі пом’якшення, які мали безпосередньо відбуватися з 11 травня, будуть відбуватися з 15 травня. Таке рішення ми прийняли з врахуванням збільшення кількості хворих», – повідомив ZAXID.NET заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

Нагадаємо, що з 11 травня у Львівській області повинні були відкрити магазини з непродовольчими товарами, у тому числі з одягом та взуттям, перукарні, салони краси, літні майданчики ресторанів тощо. Натомість у Львові обмеження вирішили пом’якшити тільки частково, заборонивши перукарням та магазинам з одягом працювати.

Один з найбільших ТРЦ Львова King Cross Leopolis анонсував відкриття усіх магазинів з понеділка, однак тепер відкриття не відбудеться.

У Львівській ОДА не виключають ймовірності продовження жорстокого карантину і після 15 травня, якщо ситуація з кількістю хворих продовжить стрімко погіршуватись.

«Якщо ми будемо втрачати людей щодня і будемо мати 50-60 позитивних тестів щодня, то думаю, що правильно буде на кілька днів відтерміновувати», – сказав заступник голови ЛОДА Іван Собко.

Протягом останніх кількох днів на Львівщині різко зросла кількість пацієнтів, хворих на новий к-вірус. Лише протягом 9 травня ПЛР-тести підтвердили такий діагноз 54 мешканцям області.

Загалом у Львівській області станом на ранок 10 травня зафіксували 753 хворих на коронавірусну інфекцію, з яких 158 вже одужали, а 20 летальні.

Share.