На Львівщині відновив роботу пункт пропуску “Рава-Руська”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На українсько-польському кордоні у Львівській області відновлено роботу автомобільного пункту пропуску Рава-Руська. Він почав працювати рівно із 00:00 години 8 травня. Таким чином на Львівщині тепер працюють 2 автомобільні пункти пропуску.

Раніше Кабінет міністрів оприлюднив зміни до розпорядження від 13 березня 2020 року № 288 “Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон”, таким чином тоді тимчасово закрив 10 пунктів пропуску, зокрема і Рава-Руську, через поширення коронавірусу.

Тепер, на засіданні 6 травня, Кабінет міністрів України вирішив відновити роботу пункту пропуску. Згідно з рішенням, з переліку закритих пунктів пропуску виключені пункт пропуску на кордоні з Польщею “Рава-Руська” та “Скадовський морський торговельний порт”.

У пояснювальній записці проекту розпорядження наголошується, що зараз на кордоні з Польщею працюють лише два пункти пропуску “Ягодин” і “Краківець”.

Відновлення роботи пункту пропуску “Рава-Руська” дозволить значно зменшити завантаженість КПП “Ягодин” та “Краківець” для автомобільного сполучення з Республікою Польща. Крім цього, це сприятиме мінімізації великого скупчення вантажного транспорту на кордоні, що важливо в умовах поширення к-вірусу, а також забезпечить стабільне здійснення міжнародної торгівлі як з Польщею, так і з ЄС в цілому.

Також, враховуючи технологічні особливості перевантаження та оформлення вантажів у морських портах України, обмеження портах є недоцільним, йдеться в записці.

Діючі автомобільні пункти пропуску

Також нагадаємо, що з 17 березня пункти пропуску через державний кордон тимчасово закриті для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного та автомобільного (для автобусів) сполучення.

Нагадаємо, на Львівщині реконструюють 3 пункти пропуску та 5 прикордонних доріг.

Share.