Понеділок, 27 Червня

На львівському горілчаному заводі «Гетьман» вилучили велику партію фальсифікату

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Прокуратура Львівщини спільно з СБУ викрили схему із виробництва та реалізації необлікованої лікеро-горілчаної продукції на Львівщині. Оперативники провели понад 25 одночасних обшуків на львівському горілчаному заводі «Гетьман», у помешканнях його засновників та в магазинах роздрібної торгівлі, передає Zaxid.net.

У результаті виявлено та вилучено близько 75 тис. пляшок фальсифікату, а також понад 2 млн грн готівки.

Як повідомляє прокуратура Львівщини, неякісна алкогольна продукція маркувалась підробленими марками акцизного податку у заводських умовах. Далі її розповсюджували через торгових агентів для продажу у крамницях та супермаркетах без сплати акцизу. Частина продукції зберігалась на території філії одного із приватних підприємств та у складських приміщеннях заводу на вул. Богдана Хмельницького у Львові.

Прокурорка Львівщини Ірина Діденко, коментуючи виявлений факт необлікованої алкогольної продукції, зазначила, що йдеться про львівський горілчаний завод «Гетьман».

«”Гетьман” тепер має шанс стати повноцінним платником податків, бюджету це зараз дуже потрібно», – прокоментувала Ірина Діденко.

Обшуки відбулися за адресами виробництва, постачання і зберігання продукції, у місцях проживання засновників та в магазинах роздрібної торгівлі. У результаті вилучено близько 75 тис. пляшок фальсифікату з етикетками President, «Наливайко», «За волю», Monopoly та понад 2 млн грн готівки. Наразі у цій справі триває слідство.

Горілчаний завод – «Науково-виробниче підприємство «Гетьман» – належить сім’ї львівського бізнесмена, екс-депутата Львівської облради від Партії регіонів Олега Баляша. Офіційно співвласником заводу є його дружина Оксана Баляш.

Share.