П’ятниця, 17 Вересня

На квазікільці на вулиці Шевченка відключили світлофори, через які утворилися затори

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові після того, як увімкнули світлофори на перехресті вулиці Шевченка – Левандівська, на цій ділянці утворилися затори, через те, що система спрацювала некоректно. Наразі світлофори вимкнули.

Про це повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, передає Твоє Місто.

Підрядник проводить зараз налаштування, включення відбудеться вже з правильною програмою.

«Вчора включилися світлофори на перехресті. Вони там потрібні для того, щоб пішоходам було безпечніше і щоб автомобілі не так мчали. Напередодні була нарада з субпідрядником «Онуру», який їх встановлює. Він ще узгоджував циклограми з проектантом, бо там є помилки. Підрядник настільки хотів зробити швидко, що зробив не зовсім коректно. Світлофори виключили. Вони вибачаються за спричинені незручності», – прокоментував Андрій Білий.

За його словами, наступного разу при включенні світлофорів буде фахівець «Львівавтодору».

Нагадаємо, що квазі-кільце відкрили для проїзду 13 серпня, без світлофорів. Їх мали змонтувати у вересні. Тепер автомобілі, що рухаються у напрямку до центру, об’їжджатимуть частину Шевченка цим кільцем.

Нагадаємо, що роботи із реконструкції вулиці Шевченка виконує ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» за 89,6 млн грн.

Саму вулицю реконструюватимуть у три етапи: квазі-кільце, реконструкція другої ділянки – вулиці від Хорватської до Ярослава Мудрого, й далі до Залізничної. У бюджеті розвитку на 2020 рік на відтинок від Хорватської до Ярослава Мудрого заклали 61 млн грн, а на частину вулиці від Ярослава Мудрого до вул. Залізничної – лише 19 млн грн зі 140 млн грн необхідних. Загалом реконструкція вулиці Шевченка має тривати два роки.

Про світлофори на квазі кільці.

Світлофори на квазікільці на вулиці Шевченка виключили. Підрядник решту налаштувань проводить оффлайн, включення відбудеться вже з правильною програмою.

Gepostet von Андрій Білий am Dienstag, 22. September 2020

Share.