П’ятниця, 27 Січня

На кільці Липинського – Хмельницького реорганізують рух за схемою Roundabout

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У межах реконструкції частини вулиці Богдана Хмельницького на кільці Липинського – Хмельницького планують реорганізувати рух. Про деталі проекту Tvoemisto.tv розповів директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід та інженер-проектант Олег Міхоцький.

Рух на кільці планують реорганізувати за схемою Roundabout. Зокрема, частина прилеглої вулиці Кукурудзяної має стати односторонньою, тож на неї можна буде заїхати лише з вулиці Хмельницького, а на кільці – виїхати. На кількох заїздах на кільце облаштують острівці безпеки. Із вулиці Липинського на Хмельницького можна буде заїхати двома смугами, а вихати – однією.

Цього року у Львові розпочнуть реконструкцію частини вулиці Богдана Хмельницького. Йдеться про ділянку від вулиці Опришківської до кільця на вулиці Липинського. Із бюджету розвитку на реконструкцію виділили 40 млн гривень.

Проект, який розробили в ЛКП «Інститут просторового розвитку», зараз перебуває на експертизі. Після цього департамент житлового господарства та інфраструктури має оголосити тендер безпосередньо на самі роботи та визначити підрядника.

За проектом, на вулиці з’являться велосмуги та нове озеленення, а на ключових перехрестях, де авто найчастіше стоять у заторі, реорганізують рух.

Частину вулиці Хмельницького до Промислової вже відремонтували у 2015 році в межах реконструкції вулиць уздовж трамвайного маршруту №6 за кошти ЄБРР.