Четвер, 29 Вересня

На час проведення «Леополіс Джаз Фест» громадський транспорт курсуватиме довше

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Вже від нині, 26 червня, і до 30 червня Львів перетвориться за джазову столицю світу.

У зв’язку із проведення Міжнародного джазового фестивалю «Леополіс Джаз Фест» та з метою забезпечення перевезення учасників фестивалю та гостей міста, у період з 26 по 30 червня 2019 року буде продовжено курсування автобусних маршрутів № 3А, 4А, 16, 18, 45 у вечірній час до 01.00 год. та трамвайних маршрутів № 3, 4, 9 до 01.15 год.

Також за інформацією ЛКП «Львівелектротранс», впродовж 26−30 червня трамвайні маршрути № 3, 4, 9 курсуватимуть до 01.15 год.

Нагадаємо, Leopolis Jazz Fest (Alfa Jazz Fest до 2017 року) — міжнародний джазовий фестиваль, який щороку проходить у форматі open-air в червні у Львові (Україна). Перший фестиваль успішно пройшов в 2011 році. Концерти за участю понад ста музикантів на трьох сценах у місті, понад 100 000 глядачів, близько 200 акредитованих журналістів ― це історія Leopolis Jazz Fest.

Фестиваль традиційно проходить на трьох сценах:

  • Головна сцена в Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького — сцена імені Едді Рознера (вхід за квитками);
  • Сцена на центральній площі Львова — площі Ринок (вхід вільний);
  • Сцена в історичній частині міста — подвір’ї палацу Потоцьких (вхід вільний).

Крім концертів джазових музикантів із різних країн світу, під час фестивалю відбуваються джем-сейшни, майстер-класи та автограф-сесії світових зірок джазу.

Щороку в рамках фестивалю у Львові відбувається вручення Міжнародної музичної премії «Leopolis Jazz Music Awards» ім. Едді Рознера («Alfa Jazz Music Awards» до 2017 року). Премія заснована з метою відзначення музикантів, які зробили вагомий внесок у розвиток джазової музики, а також із метою популяризації джазової музики. Переможець обирається шляхом голосування членами широкого кола експертів, серед яких музичні критики, видатні діячі культури, громадські та державні діячі, журналісти й підприємці з різних країн світу.

Share.