На час дистанційного навчання студентів не виселятимуть з гуртожитків

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Студентів на час дистанційного навчання примусово не виселятимуть з гуртожитків.

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі в.о. міністра освіти та науки України Сергій Шкарлет.

«Вельмишановні студенти! Запевняю, що ніхто не буде примусово виселяти вас із гуртожитків (і я обов`язково буду наголошувати щодо цієі позиції на засіданнях комісії ТЕБ та НС і Уряду). Хоча саме гуртожитки сьогодні є одним із місць потенційної небезпеки поширення коронавірусу.», – йдеться в повідомленні.

Він також додав, що в офіційному документі Міносвіти буде лише рекомендація щодо від’їзду з гуртожитків додому (окрім дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; студентів з тимчасово окупованих територій, «червоних» карантинних зон та інших) із зобов’язанням адміністрацій закладу вищої освіти щодо збереження місця проживання студента у гуртожитку та з обов’язковим перерахунком сплачених за гуртожиток коштів (у разі виїзду з гуртожитку з 15.10.20 до 15.11.20).

«Прошу поставитися до рекомендацій не емоційно, а з урахуванням реалій сьогоднішньої небезпеки поширення пандемії. Ці заходи є виключно превентивними, для зниження ризиків захворюваності, з урахуванням того факту, що у гуртожитках фізично неможливо дотримуватися вимог дистанціювання (спільні кімнати, місця загального користування: кухні, душові кімнати тощо)», – додав очільник Міносвіти.

Нагадаємо, що ВНЗ України тимчасово переведуть на дистанційне навчання, а для школярів осінні канікули розпочнуться раніше.