П’ятниця, 23 Квітня

На будівництво нового гуртожитку для ЛНУ ім. Івана Франка виділили 50 млн грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Нардепи проголосували за виділення коштів на будівництво нового гуртожитку для ЛНУ імені Івана Франка. На зведення будівлі скерують 50 мільйонів гривень.

Про це під час робочого візиту до Львова повідомив президент України Володимир Зеленський, пише Твоє Місто.

Як уточнив у коментарі Tvoemisto.tv речник ЛНУ ім. Івана Франка Олег Вівчарик, проблема нестачі місць у гуртожитках стає більш виразною і нагальною, і університет зробив низку кроків для вирішення цієї проблеми. Зокрема, у 2018 році провели реконструкцію санаторію-профілакторію, своїми силами ввели в експлуатацію новий гуртожиток. Однак щороку все ж не можуть забезпечити житлом понад тисячу студентів.

«Уже зараз Університет розробив усю необхідну проеектно-кошторисну документацію для спорудження студентського житла на вулиці Пасічній (поблизу 5-го і 6-го гуртожитків). Крім того, силами університету провели підготовчі роботи на суму близько двох мільйонів гривень. Ідеться про роботи, пов’язані із комунікаціями», – каже він.

Загальна вартість будівництва студентського гуртожитку, згідно із проектно-кошторисною документацією та експертизою, становить 108 млн грн. Суму у 50 мільйонів спрямують на будівельно-монтажні роботи. Для завершення будівництва та введення об’єкту в експлуатацію, продовжує Олег Вівчарик, у майбутньому потрібні будуть додаткові кошти. Із цим клопотанням уже звернулися до органів центральної влади.

Додамо, зараз на 19 факультетах Львівського національного університету імені Івана Франка здобувають освіту майже 22 тисячі студентів, 650 аспірантів, навчаються іноземці з понад 30 країн світу. Щороку помітно зростає кількість абітурієнтів зі сходу України.

Share.