Субота, 25 Березня

На борту російського крейсера «Москва» загинули понад 450 моряків

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На борту флагмана Чорноморського флоту РФ «Москва», який затонув ввечері 14 квітня внаслідок українського ракетного удару, загинули понад 450 російських військових разом з капітаном Антоном Купріним.

«Капітан 1 рангу командир крейсера «Москва» Купрін Антон Валерійович загинув на борту флагмана Чорноморського флоту Росії. Саме за його наказами з крейсера здійснювався обстріл крилатими ракетами українських міст», – повідомили у Telegram-каналі Новини Збройних сил.

Також, за інформацією екс-депутата Держдуми РФ Іллі Пономарьова, який у 2019 році отримав українське громадянство, з 510 осіб штатного екіпажу корабля загинуло 452 особи.

«За уточненими даними, кількість врятованих моряків «Москва» становила 58 осіб зі штатного екіпажу 510», – повідомив Пономарьов.

Загибель майже усього екіпажу підтвердили також радник президента України Олексій Арестович і радник міністра внутнішніх справ Антон Геращенко.

Нагадаємо, 13 квітня стало відомо, що ЗСУ завдали ракетного удару по крейсеру «Москва». Після цього крейсер перекинувся і почав тонути. Пізніше Росія офіційно підтвердила його загибель, проте у міноборони Росії запевняли, що екіпаж крейсера був врятований.