Вівторок, 9 Серпня

На Арені Львів планують постелити штучний газон

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Із грудня на стадіоні «Арена Львів» стартує процес консервації футбольного поля на зиму. Зараз поле не у найкращому стані, потребує заміни трави. У дощову погоду є ризик зриву футбольного матчу.

Про це повідомив Високому Замку директор «Арени Львів» Юрій Майборода.

“Очікуємо на прийняття у другому читанні державного бюджету, бо просимо на новий газон стадіону сім мільйонів гривень, — наголосив Юрій Майборода. — Якщо через зміну курсу євро потрібна буде більша сума, готові докласти зі своїх заощаджень або попросити грошей у футбольних клубів, Федерації футболу Львівщини. Це буде гібридне поле — зі штучною травою, поміж якою буде рости і природна трава. Таке поле буде надійнішим і якіснішим”.

“Заміна газону один раз на 5 років – звичний процес… Вона [ред. штучна трава] проростає і переплітається в процесі росту зі штучною і таким чином стає міцнішою. Це покриття може витримати до 200 заходів за рік. Ця технологія має всі дозволи від футбольних структур, більше того всі поля у Катарі, де буде наступний чемпіонат світу з футболу, будуть саме такими. Такий газон дозволить Арені Львів без проблем стати домашнім стадіоном для двох команд. Це зменшить вартість оренди стадіону для команд, адже збільшиться продуктивність арени”, – цитує Майбороду Galinfo.

На обслуговування футбольного поля витрачають 50 тисяч гривень на день. Оренда стадіону (за футбольний матч) коштує 180 тисяч гривень, плюс 25% «Арена Львів» заробляє від продажу квитків. Якщо грають у Лізі Європи, ціна оренди може збільшитися до 400 тисяч. За деякі концерти на «Арені Львів» організатори платять і по 600−700 тисяч гривень.

Share.