Понеділок, 27 Вересня

МЗС запустило сервіс для допомоги українцям в подорожах за кордоном

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міністерство закордонних справ запустило сервіс добровільної реєстрації українців під час знаходження за кордоном, який сприятиме їхнім подорожам.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

“Його призначення – надати співвітчизникам стислу інформацію про країну, до якої планується подорож, попередити про можливі лиха, які сталися або можуть настати в країні, а в разі потреби – пришвидшити розшук і надати сприяння українцям за кордоном”, – зазначається в повідомленні.

Завантаживши новий додаток на телефон, він відобразить найближчі закордонні дипломатичні установи України при переході у розділ “Карта світу”, а при їх виборі – усі необхідні координати.

В свою чергу розділ “Країни” проінформує про особливості країни, митні правила, культурні та релігійні особливості, безпекову ситуацію.

Електронна реєстрація у системі складається із кількох розділів, зокрема інформації про особу, яка подорожує, маршруту подорожі, періоду перебування закордоном, інформації про близьких, які перебувають закордоном та контактної інформації в Україні.

Сервіс «ДРУГ» доступний на будь-якому пристрої — у веб-версії на комп’ютері, смартфоні чи планшеті, а також в додатках для Android й iOS.

Наостанок, сайт доступний за ось цим посиланням, а мобільні додатки можна завантажити в офіційних магазинах додатків – версія для Android й для iOS.

Share.