Минулого тижня у Львові від ускладнень грипу помер чоловік

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Минулого тижня у Львові від ускладнень грипу помер 30-річний чоловік. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив заступник директора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Олег Когут.

У чоловіка була важка пневмонія і він пізно звернувся по медичну допомогу. Лабораторні дослідження показали, що у хворого був грип типу “А”. У день, коли його госпіталізували, 23 лютого, він помер.

Чи були у чоловіка супутні захворювання, наразі невідомо.

За словами Олега Когута, від початку епідсезону на Львівщині це вже четвертий летальний випадок від ускладнень, викликаних грипом.

За восьмий тиждень 2020 року епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ в області захворіло на гострі респіраторні інфекції 14 052 особи, що на 1 644 випадки менше, ніж у попередній тиждень. Інтенсивний показник захворюваності становить 559,6 при епідемічному порозі 439,6 (ріст на 27,3 %). Епідемічна активність грипу та ГРВІ перебуває на середньому рівні. Дітей, які захворіли, – 7 517 осіб.

У Львові за цей же період захворіло відповідно 3 811 осіб та 3 843 особи, інтенсивний показник на останньому тижні – 495, 6 при епідпорозі 615, 2. Питома вага захворілих дітей до 17 років становить 48,3%.

Загалом в Україні від ускладнень грипу з початку епідсезону вже померло понад 50 людей. Торік грип забрав життя 64 українців.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР