«Ми не маємо права втратити довіри покупців, тому Чорна П’ятниця у ТЦ “Шувар» буде справжньою»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підприємці  ТЦ «Шувар» роблять серйозний крок назустріч львів’янам. У  Чорну п’ятницю, що триватиме у торговельному центрі 27 листопада,  на покупців чекають знижки від 15 до 70%. Власники магазинів зізнаються, що карантин став рушійною силою для багатьох із них, адже зараз бізнесу  як ніколи необхідно вибудувати близькі стосунки зі споживачами  та посилити увагу до себе.  Саме тому  Чорна п’ятниця на «Шуварі» буде реальною.

Фото Шувар

Фото Шувар

Ірина Оліярник, маркетолог магазину Христина та InShoes: «Можу вас запевнити, що Чорна п’ятниця на Шуварі –  це точно  не псевдо свято. По перше, ніхто із підприємців тут не змінює старих цінників, втім на кожен товар ми ставимо відсоткову позначку, на яку знижуємо вартість товару. Зараз час, коли ми не маємо права втратити довіру від покупців. Тому наші знижки реальні. І часом навіть собі у «мінус», головне, щоб  клієнт отримав задоволення від покупки і подарував нам надію, що наш магазин буде в списку його улюблених.

Адміністрація торговельного центру зазначає, що у період локдауну в вихідні, на «Шуварі» оптимізували робочий графік, давши можливість львів’янам мати додаткову годину шопінгу. Тепер ТЦ «Шувар» працює з 10 до 20 години. Подбали тут і про безпеку покупок.

Ольга Боднар, Директор ТзОВ «Шувар»: «Ми намагаємось мінімізувати ризики для наших відвідувачів комплексу , дотримуючись усіх рекомендацій МОЗ і просимо людей зважати на  запроваджені правила. До прикладу,  маємо спеціально розміщені наліпки, які вказують про безпечну відстань. Також у комплексі завжди є антисептики, проводиться прибирання та дезінфекція усіх поверхонь, яких торкаються відвідувачі. Наші продавці обслуговують у масках, продуктова група працює виключно у захисних  рукавичках. Ми хочемо, щоб купувати у ТЦ «Шувар» було безпечно, тому дуже прискіпливі до забезпечення санітарних норм у період карантину».

Серед підприємців ТЦ «Шувар» є вітчизняні виробники, які готують  особливі пропозиції у чорну п’ятницю, також багато підприємців, що працюють напряму із закордонними виробниками, вже привезли новинки, актуальні у новорічно-різдвяний період. Тож передсвятковий період із можливістю придбати подарунки для найближчих вже почався.

Фото Шувар

Фото Шувар

Людмила Капелюх, власниця магазину «Сатин» у ТЦ «Шувар»: «Ми працюємо напряму з багатьма турецькими фабриками. Продаємо товари домашнього текстилю: покривала, постіль, скатертини, подушки, рушники, серветки. Ми не є перекупами, працюємо із виробниками, що дає змогу запропонувати реально вигідну ціну для покупця. До Нового року ми розробили власні ескізи і одна з гобеленових турецьких фабрик нам створила надзвичайно красиві скатертини,подушки, серветки з нашим дизайном. Запевняємо, що новорічний настрій вам буде забезпечено із таким текстилем».

В час пандемічних потрясінь  та систематичних обмежень підприємці покладаються на те, що саме у Чорну п’ятницю вони зустрінуть нових клієнтів, які стануть постійними.  Насправді цей  зустрічний крок від львів’ян є вкрай необхідним, адже підтримка малого бізнесу нині дає надію власникам крамничок та кафе на подальше існування.

Share.