МОЗ не рекомендує послаблювати карантин на Львівщині з 1 червня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Станом на 31 травня Львівщина не відповідає критеріям другого етапу послаблення карантину, який триває в Україні. Обласні комісії ТЕБ і НС самі визначають, чи послаблювати карантин.

Із 1 червня в Україні вчергове послаблять карантин, але лише в тих областях, де це дозволяє епідситуація. Як повідомили у МОЗ, Львівщина досі не відповідає критеріям послаблення, пише Твоє місто.

Кількість нових випадків Сovid-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення становить 13,38, натомість нормою у МОЗ вважають показник 12. Завантаженість ліжок – 21,26% при нормі менше 50%, а охоплення тестуванням має бути не нижчим за кількість нових випадків – тобто, не менше 12-ти на 100 тисяч. На Львівщині цей показник становить 14,81. Таким чином область не відповідає критеріям послаблення лише за одним показником.

Додамо, що зараз в Україні триває перехід до другого етапу послаблення карантину, так званого адаптивного карантину. Він почався з 22 травня і поступово запроваджується в регіонах країни в міру їхньої готовності.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР