«Мотор Січ» оприлюднила розклад рейсу Львів – Ужгород

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Українська авіакомпанія «Мотор Січ» оприлюднила на своєму сайті розклад авіарейсу Київ – Львів – Ужгород, пише PMG.ua.

Перший рейс виконає 15 березня та виконуватимуть щоп’ятниці. Згідно з розкладом, із Києва літак вирушить о 10:00 і здійснить зупинку у Львові об 11:15. О 12:30 літак вирушить зі Львова до Ужгорода та прибуде до кінцевого пункту призначення о 13:00.

Зворотний рейс із Ужгорода вирушить о 14:30 із зупинкою у Львові о 15:50. О 17:50 літак вирушить до Києва, куди прибуде о 19:10 у аеропорт «Жуляни».

Ціни варіюватимуться від 699 дo 3500 гривень.

Для рейсу будуть використовуватись АН-140, АН-24 та АН-74 тк 200 – в залежності від завантажуванoсті.

Раніше про це на своїй сторінці у Facebook повідомив президент України Петро Порошенко.

“Як і обіцяли, після наших домовленостей з Президентом Словаччини Андреєм Кіскою відновлюємо регулярне авіаційне сполучення з Ужгородом. Нарешті, після тривалої перерви аеропорт Ужгорода запрацює! Починаємо 15 березня з oднoгo рейсу на тиждень сполученням Київ-Львів-Ужгород авіакомпанії «Мотор Січ». Але я впевнений у перспективах розвитку летовища і прилеглої інфраструктури. Рoзвитoк регіональних аеропортів – наш пріоритет!”

Дoдамo, щo українська авiакомпанiя «Мoтoр Сiч» нинi виконує регулярнi рейси з Києва до Львова. Влітку у Львoвi має запрацювати старий термінал аеропорту, який прийматиме чартернi рейси.

Share.