Вівторок, 28 Червня

Монастир у Львові, який вийшов з московського патріархату, офіційно перейшов до Православної церкви України

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

23 травня відбулося засідання Синоду Православної церкви України, на якому прийняли Свято-Воскресенський Новоафонський монастир до помісної Православної церкви. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив ігумен Іов (Ольшанський), якого Синод затвердив намісником монастиря.

«Ми завжди хотіли бути у Єдиній помісній православній церкві України. Останні події підштовхнули нас пришвидшити цей процес. Позавчора був Синод, на якому затвердили наш монастир, прийняли в лоно православної церкви. Всі щасливі, що нарешті можемо молитися і співслужити з нашими братами в єдиній помісній церкві», – сказав він.

Ігумен Іов зазначив, що монастир перейшов до ПЦУ 20 березня. Його, як священника, раніше прийняли в клір Львівської єпархії до владики Макарія Мелетича, а тоді громаду. Зараз монастир почав зростати, з’явилися перші насельники.

Нагадаємо, що настоятель Свято-Воскресенського Новоафонського монастиря у Львові о.Іов (Ольшанський) разом з громадою 20 березня перейшли з юрисдикції Української православної церкви (Московського патріархату) до Львівської єпархії Православної церкви України.

Share.