Міська влада Львова відмовилась вводити нові карантинні обмеження

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові вирішили не забороняти роботу тренажерних залів, хостелів та закладів культури у зв’язку із занесенням міста до помаранчевої зони епідеміологічної безпеки.

Таке рішення прийняла міська комісія ТЕБ і НС у вівторок, 4 серпня, передає ZAXID.NET.

Державна комісія ТЕС і НС оголосила у Львові з 3 серпня помаранчевий рівень епідеміологічної безпеки. Це означає, що у місті не мали б працювати спортзали, заклади культури, хостели.

Сьогодні, 4 серпня, міська комісія ТЕБ і НС у Львові адаптувала рішення уряду. Комісія вирішила не забороняти роботу спортзалів і закладів культури за умов дотримання протиепідемічних вимог, використання масок, дезінфекторів, соціальної дистанції.

Також у місті проведуть перевірку ринків, супермаркетів, ТРЦ, спортивних закладів та закладів громадського харчування на дотримання карантинних вимог. У разі недотримання цих вимог міська комісія буде приймати рішення про припинення їхньої діяльності.

«Додатково адаптовувати місто до правил помаранчевої зони необхідності немає, бо ми живемо в цьому режимі останні 6 місяців. Я прошу всіх не бути байдужими до себе і своїх близьких. Маска (на носі теж) та часта дезінфекція допоможуть провести це літо в безпеці. Бережіть себе та рідних», – прокоментував рішення комісії мер Львова Андрій Садовий.

Зазначимо, що уряд переглядатиме зони епідеміологічної безпеки кожні п’ять днів. За останню добу у Львівській області виявили 146 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Нагадаємо, що у понеділок, 3 серпня, Тернопільська міська рада на позачерговому засіданні проголосувала за скасування занесення міста у червону епідеміологічну зону. Того ж дня подібне рішення прийняла Луцька міська рада, вирішивши не вводити передбачені червоної зоною карантинні обмеження.

Share.