Понеділок, 11 Грудня

Міністерство оборони України офіційно не підтверджує причетність ЗСУ до вибухів в Криму

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністерство оборони України наголошує, що офіційно не підтверджує причетність ЗСУ до вибухів на аеродромі “Саки” в окупованому Криму.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр на брифінгу 11 серпня, відповідаючи на запитання журналістів.

“Я звертаюсь до всіх читачів, глядачів.. Якщо ви в будь-якому засобі масової інформації.. найавторитетнішому… бачите, що якийсь невідомий працівник Міноборони без прізвища без імені (цитується –ред.), я рекомендую не вірити в цю інформацію, тому що я підтверджую, що в Міністерстві оборони не було таких розмов, бо ми користуємося інформацією Генерального штабу.

Жодного офіційного підтвердження чи заяви про причетність Збройних сил України до цього немає”.

Так Маляр прокоментувала матеріал “The New York Times”, у якому із посиланням на “високопоставленого українського військового” йшлося, що за вибухами на аеродромі в окупованому Криму стоять українські сили.

Стосовно ще однієї заяви – генерал-майора ЗСУ Дмитра Марченка -, який в інтерв’ю виданню “РБК-Україна” зазначив, що Україна планує деокупувати Херсон та завершити активну фазу війни до кінця року.

Заступниця міністра заявила, що військові не повинні розповідати про плани ЗСУ, а журналісти – запитувати про них.

“Я наголошую, що існує кримінальна відповідальність за інформацію, яку розголошують військові.. і до речі, блогери і журналісти це роблять.. З приводу планів ЗСУ, з приводу якоїсь інформації, яка їм стала відома з передової…

Іще раз звертаюсь до всіх – не треба задавати питання про оперативні плани ЗСУ. Це інформація з обмеженим доступом і публічно вам не буде ніхто відповідати. Все, що можна сказати, воно вже заявлено”.