Мер Львова зустрівся із маленьким львів’янином, який врятував товариша

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У середу, 12 вересня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Володимиром Соловйовим — учнем 3-го класу однієї із львівських шкіл, який у травні цього року врятував свого товариша, що ледь не потонув у ставку на Хмельниччині. Про це мовить прес-служба ЛМР.

Від громади міста мер подякував хлопцю за мужній та героїчний вчинок, вручив йому подяку, а також подарував планшет і книжку С. Плохія «Брама Європи».

© Маркіян Лисейко / city-adm.lviv.ua

Відтак, за особисту відвагу й безстрашність, мужні та рішучі дії в порятунку життя, готовність протистояти небезпеці, ризикуючи власним життям, та приклад для наслідування, від громади міста Львова мер відзначив хлопця подякою.

«Пам’ятаю, ми стояли на кам’яному березі. Там було слизько. Вадим закинув вудочку, а тоді послизнувся і впав у воду. Я потягнув його за руки і витягнув. Інакше — він би задихнувся», — розповів свою історію Володимир Соловйов. За словами маленького героя, він зовсім не розгубився і не злякався.

Також під час зустрічі міський голова Львова з мамою Володимира поспілкувався про можливості покращення житлового стану родини, про майбутні плани щодо навчання хлопчика.

«Володя зробив так, як би кожен зробив. Так має бути», — додав мер Львова.

«Дитина могла розгубитись і товариш міг загинути, а завдяки його вмілим діям, самоорганізації, він зорієнтувався вчасно, що потрібно робити, він не побоявся стрибнути у воду, тому сам вижив і врятував свого товариша. Це заслуговує на найвищу міру похвали», — розповів Віталій Туровцев, начальник сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області, підполковник служби цивільного захисту.

© Маркіян Лисейко / city-adm.lviv.ua

Як зазначила директор спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 з поглибленим вивченням англійської мови Наталія Мельник, Володимир Соловйов навчається у школі з першого класу. За час навчання зарекомендував себе як активний, комунікабельний учень. Дуже допитливий, цікавиться навколишнім світом, тому улюблені уроки — природознавство та математика. Захоплюється шахами, плаванням. Доброзичливий, чуйний, проявляє дружнє ставлення до інших. Володя — веселий, товариський хлопець. Батьки приділяють належну увагу вихованню і навчанню сина.

Довідка

Володимир Соловйов — учень 3-А класу ССЗШ № 45 м. Львова.

Ця пригода трапилася в смт. Ярмолинці на Хмельниччині 28 травня близько 15.00 год. Хлопець приїхав напередодні у селище на відпочинок до батька. Там він потоваришував з місцевим хлопчиком Вадимом, який запропонував йому вранці піти порибалити на місцевій водоймі. Час від часу батько Володимира телефонував до сина. А о 15.00 год телефон хлопчика уже був поза зоною досяжності. Батько, аби впевнитись, що з дітьми все добре, вирішив негайно піти до водойми. Вийшовши на вулицю, він помітив хлопців, які вже поверталися додому. На запитання батька — що трапилось, маленький Володимир розповів, що Вадим після невдалого руху впав у воду та не зміг самостійно вибратись. Маленький герой, не роздумуючи, в одязі та з телефоном стрибнув у воду і врятував товариша.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР