Маск відреагував на погрози голови “Роскосмосу” і слова про “нацистів”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Засновник SpaceX Ілон Маск прокоментував погрози голови “Роскосмосу” Дмитра Рогозіна на свою адресу словами про смерть “за таємничих обставин”.

“Рогозін надіслав це російським ЗМІ… Якщо я помру за таємничих обставин, було приємно вас знати”.

Коментуючи слова голови “Роскосмосу” про “нацистський” батальйон українських захисників “Азов”, Маск зазначив, що “слово “нацист” означає не те, що він думає”.

Нагадаємо, 8 травня голова російської держкорпорації з космічної діяльності “Роскосмос” Дмитро Рогозін пригрозив засновнику компанії SpaceX Ілону Маску відповідальністю за допомогу Україні обладнанням супутникового інтернету “Starlink”.

Рогозін послався на слова полоненого морпіха Дмитра Кормянкова про те, що обладнання Starlink “було доставлене бойовикам нацистського батальйону “Азов” та морпіхам ЗСУ у Маріуполь військовими вертольотами”. Росіяни впевнені, що до цього причетний Пентагон, тож і Ілону Маску “доведеться відповідати по-дорослому”, заявив Рогозін.

Словесні баталії між Маском і Рогозіним виникають не вперше. Коли засновник SpaceX викликав президента Росії Володимира Путіна на двобій за Україну, йому відповів саме голова “Роскосмосу” – у зверхній та саркастичній манері.