Малює без пензлика: Унікальні картини львівського художники

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львівський художник Ігор Кухарський створює свої картини не пензликом, а мастихіном або шпателем.

За словами Ігоря Бразовського, картини Ігоря Кухарського були на виставці в небі висотою понад 11 тисяч метрів на борту найбільшого літака «Мрія». Про це пише ІА ДІЛО.

Ігор Степанович Кухарський народився 23 жовтня 1976 року в місті Львові. З 1992 по 1996 рік навчався в Львівському коледжі прикладного та декоративного мистецтва ім. І. Труша.  У 2002 році закінчив Львівську Академію мистецтв.  Працює в галузі станкового живопису.

А у 2012-му році львівський митець разом зі 120 художниками долучився до Рекорду Гіннеса. Півтисячі їхніх робіт на борту найбільшого літака «Мрія» піднялися в небо на висоту 10 150 метрів.

Однак сакральна творчість не відійшла на другий план: разом з дружиною розписують храми. До прикладу, церкву святого Йосафата у Червонограді, що має 45 метрів висоти, або ж Хрестовоздвиженський храм у Луцьку. Тож творчість ‒ це те, що робить сім’ю Кухарських ще міцнішою. Адже тепер в їхній команді митців і син. І йому Ігор Кухарський має що передати.

Роботи Ігоря виставляють різні галереї Львова. Вони – і в приватних колекціях у Сполучених Штатах, Канаді, Італії, Швейцарії, Греції, Китаї, Ізраїлі.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР