Львовом курсуватиме частина автобусів, які місто отримало від Польщі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Низка автобусів із тих, що Львову передали в якості гуманітарної допомоги з Польщі, курсуватимуть містом. Їх розподілять по різних напрямках. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

«Наразі реєструються польські автобуси на тимчасові номери, після цього місто має передати їх в користування. Декілька автобусів буде передано для військової частини, а інша залишиться – на маршрутах, які розподілять рівномірно по різних маршрутах міста», – каже він.

У пресслужбі ЛМР зазначають, що два автобуси Львів сьогодні передав 125-й окремій бригаді територіальної оборони Збройних Сил України. Їх нещодавно отримали від польських міст Білостока і Познаня. Йдеться про 12-метрові автобуси марки MAN.

Орест Олеськів також додає, що переселенці, які не мають пільг, передбачених державою, оплачують проїзд у громадському транспорті Львова.

Нагадаємо, що Львів отримав 30 автобусів з Польщі у якості гуманітарної допомоги для потреб міста, мешканців та переселенців. Це – переважно міські автобуси, низькопідлогові, різного класу та марок (Solaris, Scania, Mercedes 2008-2010 років, МАЗи 2013 року). Серед автобусів є кілька 18-метрових. Їх можуть використовувати на тих маршрутах у Львові, де є високий пасажиропотік. Наприклад, для сихівського напрямку.